ArtPlast Plastová skriňa Linea Family nízka 3dv. šedá ARTF100-B 1020x370x900 mm

Výška
80 cm

Super skrinka rýchla dodávka tovaru maximálna spokojnosť odporúčam všetkým

• , zakúpené v Gigamat.sk

Práve nám prerobili balkón a hľadala som práve takúto skrinku. Veľmi som sa potešila keď so našla na vašej stránke presne to čo som hľadala a navyše som našla u vás presne takú istú na triedený odpad. Poskladanie
    bolo vďaka priloženému príslušenstvu a návodu naozaj rýchle a bezproblémové. Veľmi sa mi tieto skrinky hodia na na balkón. Zatiaľ kto ich videl keždému sa páčili. Moja dcéra bude určite váš ďalší zákazník. Ďakujem

Šírka
102.5 cm
Hĺbka
14 cm
Výška
80 cm

Vlastnosti vyrobené z vysoko kvalitných obnoviteľných materiálov (nepohlcujú pachy) odolný voči poveternostným vplyvom vďaka nohám je možné obmedziť riziko zaplavenia vodou stabilná a kompaktná konštrukcia má oceľové pánty výškové nastavenie políc skvele padnúce materiály vyžaduje vlastnú montáž

Špecifikácia:

• rozmery: 1020 x 370 x 900 mm (šírka x hĺbka x výška)
  • farba: šedá / antracit
  • hmotnosť: 11 kg