Regál ADEN

161.3 cm
Šírka
68.5 cm

• , zakúpené v novynabytok.sk

Polica je pekná, ale spracovanie otrasné.

• , zakúpené v nabbi

Chcela som ho,páči sa mi a už ho mám a teším sa.

• je perfektný,ľahko sa skladá
    • žiadna

Hĺbka
25 cm
Výška
161.3 cm
Šírka
68.5 cm

Moderný regál ADEN predstavuje viacúčelový regál, ktorý poskytuje množstvo odkladacieho priestoru na uloženie kníh, kvetín, dekoračných predmetov a iných drobností. Regál je vhodné umiestniť do obývacej izby, pracovne či kancelárie, ale aj do detskej či študentskej izby. Je vyrobený z laminovanej DTD v bielom prevedení, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Regál je univerzálny a možno ho uložiť vertikálne (68,5x25x161,3 cm) aj horizontálne (156,3x25x73,4 cm). Nábytok je dodávaný v demonte.

• , zakúpené v novynabytok.sk

Polica je pekná, ale spracovanie otrasné.

• , zakúpené v nabbi

Chcela som ho,páči sa mi a už ho mám a teším sa.

• je perfektný,ľahko sa skladá
    • žiadna
  • , zakúpené v novynabytok.sk

• regál je zaujímavý, veľmi pekný

som s regálom spokojná

• , zakúpené v mojnabytok.sk